Lastik Oteli

Lastik Oteli

ANTEPLİ OTO LASTİK

LASTİK OTELİ NEDİR?

Lastik oteli (Master Otel) kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir.

Lastik saklama koşulları için ANTEPLİ OTO LASTİK en iyi depolama hizmetini garanti eder. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. ANTEPLİ OTO LASTİK lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun bir binada sunar.
Uygun koşullarda saklanmışsa tüm lastikler, üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabilir. Bu süreyi geçen lastikler fonksiyonlarını yitirmeye başlayacaktır. Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre daha da kısa olacaktır.
ANTEPLİ OTO LASTİK güvencesi altında araç lastiklerinizin saklanması ve bakım işlemlerini uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın ANTEPLİ OTO LASTİK servis noktasından araç bakım hizmetleri, fiyatları ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Lastik oteli veya lastik ve araç bakımı ile ilgili farklı konularda bilgi almak için linke tıklayın.